به آوین چوب خوش آمدید

شرکت آوین چوب با بهره گیری از تجارب سالیان گذشته در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ماشین آلات صنایع چوب و ام دی اف و همچنین مواد اولیه وابسته به این صنعت، در خدمت شما صنعتگران دلسوز و توانمند کشور می باشد.

تجربه واردات ماشین آلات صفحه ای (دورکن، لبه چسبان، سی ان سی، سوراخ زن، …) و ماسیو (مولدر، چندتیغ، رنده، گندگی، فرز، …) از کشورهای آلمان، اتریش و ایتالیا، تجهیز و راه اندازی بسیاری از کارخانجات ممتاز این صنعت و همچنین تربیت و آموزش نیرو های توانمند در عرصه پشتیبانی فنی، دلگرمی ما جهت حضوری پر رنگتر در این صنعت را فراهم می کند.

با تلاش مسمتر همواره در پی بررسی بازار و نیاز ها، تحقیقات و تکمیل تیم فنی و ارتقا آن به بالاترین حد ممکن در شرکت آوین چوب هستیم تا بتوانیم پاسخی شایسته به اعتمـــاد همیشگی شما همراهـان گرامی و گامی چشــم گیر در جهت پیشرفت صنعـت چـــوب و ام دی اف این مرز و بوم برداشته باشیم.

آوین چوب کیست؟

نماینده انحصاری ماشین آلات نجاری و صفحه ای “فرمات4” (FORMAT4) گروه فلدر، ماشین آلات پلاستیک و کامپوزیت “سی تک” (c-tech) گروه فلدر اتریش، پانل بر “شلینگ” (Schelling) اتریش، مکنده مرکزی “نسترو” (Nestro) آلمان و ابزار برقی “ویروتکس” (Virutex) اسپانیا
با همکاری شرکتهای TZ Iran، Renner، Roma، ما مواد اولیه مورد نیاز مشتریان خود را نیز تامین می نمایم.
توزیع ابزارآلات Leuco آلمان، Frezite پرتغال و Sistemi Klein ایتایا
نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری، خدمات دوره ای و پیشگیری (PM)، آموزش

شرکای تجاری ما: